• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Кличко виглядає єдиним реальним конкурентом Зеленського, тому його "мочать", - Андрій Любка

Банкова почала атаку на мера Києва Віталія Кличка, адже вважає його єдиним реальним конкурентом президента Володимира Зеленського

Віталій Кличко
Віталій Кличко
Реклама на dsnews.ua

Таку думку у своєму блозі висловив публіцист Андрій Любка. 

«Виграти в Кличка Зеленському буде складно. Його добре знають у всій країні і скрізь його люблять. За Кличка голосуватимуть не тільки на Заході, але й на Півдні і Сході. Це саме та стартова позиція, яка два роки тому допомогла перемогти Зеленському – він не асоціювався з якимось окремим регіоном чи вузькою політичною нішею. До виборів ще три роки, але станом на зараз Кличко виглядає єдиним реальним конкурентом, який може перемогти Зеленського. Тому його й «мочать», — наголосив публіцист. 

Він вважає, що Зеленський продовжує війну з Кличком на всіх фронтах. 

«Претензії з другорядного кабінету на Банковій свідчать про те, що війна Зеленського з Кличком триває на всіх фронтах. Критика, обшуки, намагання позбавити мера Києва посади голови КМДА – все це насправді боротьба на знищення», — пояснив Любка.

На думку публіциста, в Офісі президента намагаються забезпечити перемогу Зеленського на другий термін.

 «Проблема Кличка (для Офісу президента — ред..) — високий рівень довіри, впізнаваність, історія успіху та низький антирейтинг, що в сумі створює потужний плацдарм для появи президентських амбіцій. Зеленський тепер намагається розчистити собі електоральне поле для другого терміну», — пояснив Любка.

Публіцист також переконаний, що Офіс президента прагне контролювати ситуацію у столиці.

«Будь-яка влада прагне контролювати насамперед столицю, адже в разі якихось проблем революція почнеться саме на майдані Незалежності. А Київ, як показали президентські, парламентські і місцеві вибори, Зеленського не дуже любить. Низький рівень підтримки серед населення і нелояльна людина в кріслі мера – це причина постійного головного болю на Банковій», — зазначив Любка.

    Реклама на dsnews.ua