• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Клімкін назвав зустріч з Лавровим "унікальною", але повторювати не бажає

Реклама на dsnews.ua
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін дав більш розгорнутий коментар про свою зустріч з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим

Про це "ДС" повідомляє з посиланням на "112 Україна".

"Це була зустріч не про наших відносинах. Ну які стосунки у стані війни. Ми розмовляли тільки про те, як звільнити наших хлопців. Це буде обмін, обмін дуже складний ... Фактично це був єдиний серйозний питання до того, як ми домовлялися, і вся зустріч була цьому присвячена", - зазначив глава українського МЗС.

Також Він зазначив, що під час зустрічі сторони обговорили питання миротворчої місії на Донбасі.

"Лавров під час свого виступу у Відні сказав, що місія - це буде окупаційна адміністрація. Я сказав своїм колегам, що окупаційна адміністрація там вже є. Тому відмінності поки є фундаментальними, повинні використовувати наших друзів і партнерів, щоб тиснути далі. Це був лише обмін думками, не більше того", - розповів глава української дипломатії.

На питання про те, чи плануються зустрічі з Лавровим, Він відповів: "Це була унікальна зустріч, присвячена саме обміну. І ми використовували просто коротку зустріч в контексті міністерській зустрічі ОБСЄ. Найближчим часом зустрічатися більше не планую".

Нагадаємо, Лавров, коментуючи зустріч, заявив, що ті громадяни України, які одночасно є громадянами Росії, містяться в повній відповідності з законодавством РФ і до них ніякої консульський доступ не передбачено.

    Реклама на dsnews.ua