• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Клитина записала новий "пляжне" відео і розповіла росіянам про "інопланетне досвід"

Реклама на dsnews.ua
Екс-заступник глави Мінінфраструктури Олександра Клитина, оригінально заявила про створення своєї партії "Україна проти корупції", розповіла, що її попереднє відеозвернення було "соціальним експериментом"

Своє нове звернення Клитина опублікувала на своєму YouTube-каналі, передає "ДС".

"Ви знаєте, в цей раз я буду розмовляти російською. Я знаю, що ця історія важлива і для росіян. Знаю, що я вже там теж стала зіркою, тому хочу розповісти трохи про свою історію. Ви знаєте, я вирішила зробити соціальний експеримент: уявити, що я інопланетянин, і спробувати контактувати з нашими українськими ЗМІ", - сказала вона.

Клитина також додала, що їй "просто нема чого втрачати".

"Мене звільнили з міністерства інфраструктури, тому що я намагалася боротися з корупцією. Мене облили брудом, що я півроку не могла знайти роботу, а коли знайшла - була змушена це приховувати", - зазначила екс-заступник глави Мінінфраструктури.

За словами Клитиной, її експеримент полягав у тому, що вона просто пов'язувалася з різними ЗМІ і намагалася налагодити з ними контакт.

"Уявити, що я інопланетянин, було досить просто. Я не дивлюся телевізор, тому що мене не влаштовує ті низькопробні шоу, яке нам там показують. Я хочу мати свою особисту думку, грунтуючись на своїх висновках. Я не знаю, ні ці ЗМІ, ні журналістів", - зазначила екс-чиновниця.

Вона додала, що у неї не працюють прес-секретарі" і "суфлери".

"Я просто приходила і намагалася з ними контактувати. Так що я хочу сказати - які у мене висновки. Я не розумію, як інопланетянин, чому людям цікаво дивитися на те, як вони принижують один одного", - задається Клитина риторичним питанням.

Вона також здивувалася, чому люди не обговорюють, зокрема, проблеми екології.

"Чому вони не звертають увагу на те, що по суті знищують своє середовище проживання і від цього гинуть, як мухи, від раку", - уточнила екс-заступник міністра.

Крім того, Клитина згадала і іншу важливу, на її погляд, проблему, пов'язану з політикою.

"А політичні повії. Я знаю, що в Росії теж повно політичних повій! Он, не дарма така кличка вашого лідера головного (президента Росії Володимира Путіна - "ДС"). Я не буду відповідати тим же. У мене є пару коментарів важливих, на мій погляд, які я розміщу на сторінці в Facebook або Instagram", - підсумувала Клитина.

Як писала "ДС", 30 червня Олександра Клитина опублікувала ролик, в якому вона заявила про створення своєї партії. На записі новоявлений політик в червоному чи то сукню, то сарафані з глибоким декольте, випинаючи свої груди.

Втім, це вже не перший скандал із сексуальним підтекстом, у якому опинилася Олександра Клитина. Так, у листопаді 2019 року її запідозрили у тому, "специфічним чином" отримала свою посаду в Мининфраструктуре.

    Реклама на dsnews.ua