• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Коаліція "Батьківщини" і "Слуги народу": Тимошенко висунула Зеленському жорсткі умови

Парламентська фракція "Батьківщина", лідером якої є колишній премʼєр-міністр Юлія Тимошенко, готова створити коаліцію зі "слугами народу"

Реклама на dsnews.ua

При цьому Тимошенко наполягає, що президент Володимир Зеленський має змінити стратегію управління Україною, інформує "ДС".

"Ми були ініціаторами цього (коаліції), наша команда. Тому що я бачу, який вигляд має бюджет: там така прірва, що витягати з неї доведеться важко і довго. Якщо президент готовий змінити стратегію управління країною…, я готова стати поруч із ним і розділити відповідальність. Вся моя команда готова", – сказала Тимошенко в ефірі телеканалу "Україна 24".

Щодо стратегії, вона пояснила, що, зокрема, необхідно підіймати цілі галузі та замінити "логіку реформування системи охорони здоровʼя".

Зауважимо, що раніше нардеп від "Слуги народу" Максим Бужанський заявив про коаліційні переговори між його партією та "Батьківщиною". Втім, він зазначив, що вони не можуть домовитися через вимоги Тимошенко.

Станом на 16 березня до складу фракції "Слуга народу" входять 245 народних депутатів. В "Батьківщині" — лише 24 парламентарі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua