• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Коаліція "колишніх": Данилюк, Рябошапка і Клімкін створюють "антикризову платформу"

Реклама на dsnews.ua

Колишній секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Данилюк, ексгенпрокурор Руслан Рябошапка і колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін заявили про створення платформи для виходу України із кризи

Про це йдеться у заяві, оприлюдненій на сторінці Рябошапки у Facebook, передає "ДС".

У заяві, зокрема, зазначається, що чинна влада "неспроможна запропонувати суспільству адекватні рішення", а українці "дезорієнтовані популістськими заявами та гаслами, що підміняють конкретні дії".

"Тому, маючи практичний досвід реалізації системних завдань і реформ у ключових державних сферах та роботи у кризових ситуаціях, ми вирішили об’єднати наші зусилля з метою створення нової платформи для вироблення конкретних професійних рішень щодо реагування на актуальні виклики та формування команди, спроможної їх втілити", — наголошують Рябошапка, Клімкін і Данилюк.

Своїми пріоритетами політики обрали "напрями, які є критичними для розвитку України та в яких наразі відбувається найбільший регрес": національну безпеку, верховенство права, деолігархізацію та боротьбу з корупцією.

У заяві також вказується, що наразі Україна на тлі війни одночасно переживає низку криз: економічну, фінансову та пандемічну. Водночас немає стратегії розвитку держави, а конституційна криза, що наростає, може стати каталізатором, що "запустить незворотні процеси втрати державності". 

Підписанти запевняють, що відкриті до співпраці з однодумцями.

Як писала "ДС", у Верховній Раді заявили, що готують три законопроєкти для виходу з конституційної кризи.

    Реклама на dsnews.ua