• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Коаліція "Слуги народу" з іншими фракціями – можлива, — Єрмак

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак не виключає, що фракція "Слуга народу" може створити коаліцію із іншою політичною силою. При цьому переговори з "Батьківщиною" наразі не ведуться

Реклама на dsnews.ua

Про це Єрмак заявив в інтерв’ю телеканалу "Україна 24", передає "ДС" з посиланням на УП.

"Все можливо, можу вам так сказати. Але можливо в якому контексті: партія "Слуга народу" завжди відкрита для обʼєднання з тими політичними силами, які підтримують наш політичний курс, підтримують курс президента, підтримують розвиток України, підтримують нашу євроінтеграцію, підтримують реформи і боротьбу з корупцією і так далі.

Якщо ми будемо знаходити з такими політичними силами спільну мову, якщо ми разом будемо бачити, як ми разом будемо реформувати і будувати нашу країну, то чому ні", — сказав Єрмак.

Водночас, стверджує Єрмак, наразі не йдеться про конкретні домовленості із іншими фракціями. На запитання щодо можливості такого об’єднання із "Батьківщиною" та, у такому випадку, прем’єрства її лідерки Юлії Тимошенко, глава президентської канцелярії відповів, що наразі такі розмови не ведуться.

Нагадаємо, 1 лютого глава парламентсько фракції "Слуги народу" Давид Арахамія допустив створення у Верховній Раді коаліції з фракцією партії "Батьківщина".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua