• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Коболєв купив собі броньовик, - ЗМІ

Реклама на dsnews.ua
Перебуває у стані ліквідації дочірня компанія "Нафтогазу" "Газ України" для потреб філії "Нафтогазу" під назвою "Нафтогазобслуговування" 29 серпня цього року закупила 43 легкових автомобіля, в тому числі один броньований, можливо, для голови правління компанії Андрія Коболєва

Про це з посиланням на власні дані пише видання "День".

За інформацією видання, були куплені: Skoda Octavia - 10 штук, Skoda Super - 27 штук, GMC Yukon - 6 штук. Вартість покупки склала майже 40 мільйонів гривень. Договором передбачена прострочка поставки, тобто, інакше кажучи, передоплата в 60 днів. Контроль за виконанням цього рішення правління доручило не рядових клерків, а директору з адміністративної діяльності та енергоефективності Володимиру Щербенко та заступнику голови правління Сергію Коновцу.

На думку видання, їх вибрали відповідальними, бо хотіли побачити ще й броньовану модель з технічними характеристиками і комплектацією, визначеними в "Нафтогазобслуговуванні". "А чи не той це броневичек, яким раніше мріяв пограти Андрійко Коболєв? Ну що ви. Тепер він набагато скромніші, тому що зробив самокритичні висновки з "броньованого" скандалу і ніяк не претендує на Mercedes, а всього лише на полномерный позашляховик від Дженерал Моторс. Але, звичайно, броньований", - пише видання.

Нагадаємо, в минулому році НАК "Нафтогаз України" збирався купити Коболєва броньований автомобіль. Тоді той же філія "Нафтогазу" - "Нафтогазобслуговування" вийшов на ринок елітних авто по-сучасному - за допомогою публічних закупівель ProZorro. Був оголошений тендер на придбання броньованого Mercedes Benz S600 GUARD з початковою ціною в 5,1 мільйона гривень. Трохи пізніше, в результаті скандалу в ЗМІ, соромлячись цього наміру і виправдовуючись, прес-служба пояснила претензії Коболєва не тільки на підвищений комфорт, але і на майже повну безпеку майбутнім розглядом з російським "Газпромом" в Стокгольмському арбітражі.

    Реклама на dsnews.ua