• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Коболєв заявив про кримінальні справи проти керівництва "Нафтогазу"

Реклама на dsnews.ua

За фактом діяльності керівництва Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" було порушено кримінальне провадження

Про це заявив глава "Нафтогазу" Андрій Коболєв в ефірі "Суспільности радіо", перечекати "ДС".

"Справа стосується діяльності менеджменту компанії. Але важко розслідувати діяльність менеджменту без прізвища Коболєв. Вона побудована на звинуваченнях у державній зраді. Коли вона відкрита, я не знаю. Папери з цього приводу отримав сьогодні", — розповідає він.

Коболєв зазначив, що в компанії це сприймають як "дуже наполегливе запрошення до публічної дискусії".

"Ми готові це запрошення прийняти. Нам немає чого приховувати. І щодо державного аудиту щодо резерву боргів, і щодо всіх інших питань ми абсолютно відкриті", — запевняє він.

Голова правління говорить, що збився з рахунку кримінальних справ по "Нафтогазу".

"Я особисто перестав рахувати після того, як у 2018 році особисто мене оштрафували на 8 мільярдів гривень. Такий штраф мені, як фізичній особі, виписала Державна митниця. Потім у судах ми змогли довести, що підстав для штрафування не було і цей штраф некоректний. По суті мене хотіли оштрафувати за те, що ми відмовилися розмитнювати той газ, який російський "Газпром" постачав і досі постачає на окуповані території Донецької та Луганської областей", — згадує Коболєв.

Як повідомляла "ДС", Андрій Коболєв раніше пояснив стрімке зростання цін на газ ринковою тенденцією.

    Реклама на dsnews.ua