• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Коли на українському кордоні вб'ють 8 тисяч невинних громадян РФ

Якщо дуже коротко, то через два дні після саміту були зроблені три заяви Путіна, на які у нас майже не звернули уваги
Реклама на dsnews.ua

1. Прийнято рішення щодо ще більшого спрощення видачі паспортів РФ. В той же час є негласна вказівка забезпечити ситуацію, при якій не менше половини жителів ОРДЛО отримають російські паспорти до кінця 2020 р., особливо серед молоді. Для нас це означає, що на цих територіях РФ отримає офіційне право захищати своїх громадян від свавілля хунти, яка захоче там встановити свій порядок. На жаль, в Парижі це питання не порушувалося.

2. Путін заявив про зміну парадигми "русского мира", і тепер росіянами стали всі етноси, які "увібрав в себе український народ". Простіше кажучи - тепер всі ми росіяни. На жаль, українські ЗМІ, і особливо ТБ, просто проігнорували цей момент.

3. Нарешті, третя заява, яка найбільш розійшлося, - про те, що поява українських прикордонників призведе до різанини, подібної Сребрениці. Але це заяву неможливо розглядати у відриві від перших двох.

Пам'ятаєте, як перед кримською кампанією Путін говорив про те, що він хоче побачити, як наші військові будуть стріляти в жінок і дітей? Зараз він говорить все те ж саме, тільки лякає вбивством 8 тис. невинних людей.

Але є один аспект, про який мовчить Путін і не згадують наші ЗМІ, - смерть 8 тис. боснійців лежить не тільки на руках Радко Младіча. Саме Росія заблокувала резолюцію ООН по Сребрениці. І саме на російських лежить вина за цю трагедію. І зараз, на жаль, Путін не просто лякає, він попереджає нас, що він готовий зробити різанину на Донбасі і звинувачувати в цьому українців.

І в цьому аспекті головне питання, чи зрозумів Зеленський після Нормандії, що "просто перестати стріляти" не вдасться. Поки ми цього не знаємо, але є велика загроза того, що оточення спробує помістити президента в теплу ванну, показуючи видосики про нічиєю.

    Реклама на dsnews.ua