• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

Кого в нокаут? Чиновника, який відповідає за всі укриття у Києві, призначив Зеленський

Президент Володимир Зеленський, говорячи про ранкову трагедію в Києві, коли через закрите укриття загинуло троє людей, у тому числі і дитина, натякнув, що відповідальність за це має нести мер столиці Віталій Кличко

Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав журналістам у Молдові, передає "ДС".

"Відповідатимуть всі, реакція буде тверда… Сказав би (хто буде відповідати)…, але не можу… Сказав би так: Може бути нокаут", — зазначив глава держави, натякаючи на спортивне минуле київського градоначальника.

Однак, згідно із законодавством, якщо притулок знаходиться у житловому будинку, то відповідальність за його стан несуть мешканці. Якщо притулок перебуває в будь-якій установі, то за його функціонування несуть відповідальність керівництво установи та голова районної адміністрації. У випадку з ранковою атакою 1 червня на Київ, це керівництво поліклініки Деснянського району та керівник Деснянської районної у Києві державної адміністрації Дмитро Ратніков.

Ратніков раніше працював помічником та консультантом депутатів Верховної ради та Київради від Партії регіонів. На місцевих виборах 2021 року балотувався на посаду голови об'єднаної територіальної громади Броварів на Київщині від партії "Слуга народу", але програв. Розпорядженням Зеленського від 11 травня 2021 року Дмитра Ратнікова було призначено головою Деснянської районної державної адміністрації Києва.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua