• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Коли "шавка" Путіна тявкає на нашу команду, значить, ми все робимо правильно, – Порошенко

Лідер партії "Європейська Солідарність" п’ятий президент Петро Порошенко жорстко відповів у парламенті представникам ОПЗЖ

Реклама на dsnews.ua

Як підкреслили в пресслужбі політика, риторика ОПЗЖ на адресу проєвропейської опозиції дедалі частіше збігається з риторикою монобільшості.

"Коли п’ята колона і вірна "шавка" Путіна тявкає на нашу політичну силу – це яскраве підтвердження, що ми все робимо правильно, приймаємо правильні рішення і рухаємося в правильному напрямку", – зауважив Порошенко.

"Але я хочу окремо наголосити, що на сьогоднішній день додатково до хаосу, в якому опинилася країна – в економіці, енергетиці, пандемії, обороні, зовнішній політиці, зруйнована міжнародна коаліція, яку створила наша команда, – додалася парламентська криза", – зазначив Порошенко.

Лідер "Європейської Солідарності" закликав підтримати народну депутатку, медика-добровольця, засновницю батальйону "Госпітальєри" Яну Зінкевич на посаду Голови Верховної Ради України.

"Я закликаю всіх, хто є в цьому залі, спокійно і виважено прийняти рішення на підтримку Яни Зінкевич", – резюмував Порошенко.

    Реклама на dsnews.ua