• USD 28.3
  • EUR 33.5
  • GBP 37
Спецпроєкти

Колишній політв'язень Панов йде в мери Енергодара

Реклама на dsnews.ua

Колишній політв'язень, ветеран війни на Донбасі Євген Панов буде балотуватися на пост мера Енергодара Запорізької області від партії "Європейська солідарність"

Відповідне рішення прийняла конференція Запорізької територіальної організації партії, передає "ДС" з посиланням на телеканал "Прямий".

"Вперше в місті Енергодар з’явилась політична сила, що об’єднала людей, які хочуть бачити Енергодар європейським містом – не тільки географічно, але і ментально. Ключові тези нашої команди – це турбота про людей, безпека для людей, комфорт для людей та економіка для людей. Моя команда простих людей, але важливих професій – це юристи, економісти, медики, педагоги, психологи, енергетики, військові, волонтери, підприємці, які готові боротися за довіру людей і відстоювати їх інтереси у всіх сферах", — заявив Панов.

Євген Панов — ветеран АТО, пішов добровольцем на фронт, воював в ЗСУ в гарячі роки російсько-української війни на Донбасі, політичний вʼязень, член виконавчого комітету Енергодара, один із засновників ГО "Енергодарське обʼєднання — захисники України".

Як повідомляла "ДС", блогер і телеведучий Андрій Карпов ( "Андрій Полтава") балотується в мери Полтави від партії "Європейська солідарність".

    Реклама на dsnews.ua