• USD 27.7
  • EUR 32.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Колеги Давиденко обурені "дерибаном" його округу деякими нардепами

Реклама на dsnews.ua
Депутатська група "Довіра" розкритикувала бурхливе обговорення питання про те, хто займе у Верховній Раді місце покійного нардепа Валерія Давиденко

З відповідною заявою сьогодні з трибуни парламенту виступив голова депутатської групи Олег Кулініч, передає "ДС".

"23 травня не стало нашого колеги Валерія Давиденко. Ми разом з ним працювали в аграрному комітеті, де він показав себе як досвідчений аграрій, як людина, який любив і знав село. Це дійсно був патріот своєї землі, який багато зробив для своєї рідної Чернігівщини ... Але буквально на другий день деякі ЗМІ, і, що особливо прикро, що деякі наші колеги по парламенту почали оприлюднювати свої версії загибелі та іншу неправдиву інформацію ... навіть округ почали ділити, не поховавши людини", - заявив нардеп.

Він зазначив, що тільки правоохоронні органи можуть давати офіційні коментарі і робити офіційні висновки.

"Тому хотів би нагадати деяким колегам по парламенту, що нас вибирали для законодавчої роботи, а не для розповсюдження брудних чуток та замовних матеріалів. Дуже прикро спостерігати, як деякі наші колеги переступають межу людської гідності", - сказав Кулинич.

Як відомо, Давиденко пройшов до Ради як самовисуванець по округу №208 у Чернігівській області.

Напередодні, 1 червня, в Головному слідчому управлінні Нацполиции заявили, що "слідство розглядає три версії загибелі народного депутата 8 і 9 скликань Валерія Давиденка".

Як повідомляла "ДС", 22 травня в Києві був знайдений застреленим народний депутат 8 і 9 скликань ВР Валерій Давиденко. Тіло Давиденко було виявлено в його офісі, в туалеті.

Народний депутат з групи "Довіра" Сергій Шахов вважає, що його колегу Валерія Давиденко вбили.

    Реклама на dsnews.ua