• USD 29.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.4
Спецпроєкти

Коломойський заявив, що війна на Донбасі - це "внутрішній громадянський конфлікт"

Реклама на dsnews.ua
Український олігарх Ігор Коломойський назвав війну на Донбасі "внутрішнім громадянським конфліктом"

Про це Коломойський заявив в інтерв'ю журналу "Новий час", передає "ДС".

"А у нас те, що сталося на Донбасі - це що сталося? ... Це внутрішній громадянський конфлікт", - заявив він.

Крім того, він зазначив, що війна "ніким не інспірований, ніякої Росією", хоча російська техніка і військові на окупованих територіях все ж таки присутня.

"Вона і зараз там є, російська техніка, і буде. Поки буде конфлікт, буде там російська техніка. Це реалії з життя. Так, вона там є. А у нас американська техніка з цього боку є. І що з цього? Джавелины є у нас? Це чия техніка?" - зазначив він.

"Ми говоримо, що російські військові присутні на Донбасі. Це факт. Вони, правда, переодягнені в відпускників або когось. У ДНР-ЛНР 1-2-й корпус, у всякому разі, те, що стосується офіцерського складу, то 100% там багато російських військовослужбовців, які поїхали в "відпустку" або в "відрядження", - виконувати інтернаціональний обов'язок. ... І не робіть з цього катастрофу, - це нормальне явище", - додав Коломойський.

За його словами, "Америці вигідно тримати санкції проти Росії", тому Штати допомагають Україні.

Також олігарх заявляє, що з української сторони на Донбасі теж "виконують інтернаціональний обов'язок" військові із Західної Європи і США.

"Але у нас основа, шампур цього конфлікту, - це внутрішньоукраїнський конфлікт, який, до речі, готувався 20 років. Мінімум з 2004 року, з виборів Ющенко-Янукович. Тоді перший раз ясно було, що ми до цього готові", - підкреслив Коломойський.

Як повідомляла "ДС", олігарх Ігор Коломлойский раніше вже заявив, що Майдан, Янукович і Росія "призвели до громадянського конфлікту на Донбасі".

    Реклама на dsnews.ua