• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

"Коля шо, дурень?": на ринку в Києві заявили, що Тищенко ціни на продукти знає, але торгується до останнього

Продавці Бессарабського ринку в Києві впевнені, що нардеп Микола Тищенко чудово обізнаний з цінами на продукти, незважаючи на свої дивні заяви на цю тему

Микола Тищенко
Микола Тищенко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в репортажі видання Сегодня, журналіст якого показав реальний прайс на продукти на ринку, передає "ДС".

Микола Тищенко нещодавно здивував українців своїми знаннями про продуктовий шопінг. У коментарі журналістам колишній ресторатор стверджував, що шматок сала коштує від 50 за кілограм. Стільки ж – яловичина, від 50 до 70 гривень, але можна знайти і за 20. А гречку він купує приблизно по 12-28 гривень за кіло, за словами Тищенка, такі ціни можна знайти не у приватних фермерів із глибинки, а в самому центрі Києва — на Бессарабському ринку.

За такі гроші, що нардеп готовий віддати за кілограм м'яса, на Бессарабці можна купити хіба невеликий пучок моркви. Коренеплід коштує в середньому 50 гривень за кіло.

Помідори та цибуля — по 100. А кілограм часнику потягне на 250 гривень.

Горезвісна яловичина обійдеться покупцеві від 200 гривень за кілограм. Але продавці сказали, що на прилавках її нема. Натомість пропонують свинину — по 140.

А взагалі є м'ясо на будь-який смак: ребро свині по 130, печінка – 59, антрекот – 180. Ціни вказані у гривнях за кілограм.

За цілу качку просять 180 гривень (за кілограм). Продавець показує важкі тушки, які догори дригом чекають свого часу.

Улюблені ласощі депутата Тищенка – сало. Принаймні за ним він приходить на Бессарабку часто. Це підтвердили торговці на ринку: "Так, приходить сюди. Бере сало, м'ясо! Торгується завжди до останнього", – киває одна із продавщиць.

Колега з м'ясного відділу, що стоїть поруч, підхоплює: "Та знає він ціни, навіщо сказав таке взагалі? Коля шо, дурень? Я навіть не пам'ятаю, в якому році кілограм яловичини можна було купити за 50 гривень. Це просто нонсенс! Ніде таких цін немає! Ні на Бессарабці, ні на будь-якому іншому базарі!

Жінки показують шматки сала. Ціни варіюються від 150 до 500 гривень за кілограм. Тищенко, кажуть продавці, купує український делікатес за 250 гривень.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua