• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Команда Разумкова поповнилася новим членом - міністром Криклієм, - блогер

Глава Верховної Ради України Дмитро Разумков почав зміцнювати свій вплив в парламенті і Кабміні, причому зумів обʼєднати навколо себе найсильніших кадрів з команди президента Володимира Зеленського

Дмитро Розумков
Дмитро Розумков
Реклама на dsnews.ua

Інформацію про це опублікував на своєму Facebook блогер Михайло Шнайдер, передає "ДС".

За його словами, такі дії Разумкова стали наслідком "військових дій" спікера з Офісом Президента.

До цього часу глава парламенту в основному консолідував навколо себе депутатів, включаючи глав ряду комітетів, таких як голова освітнього комітету Сергій Бабак, голова податкового комітету Данило Гетманцев, правоохоронного комітету Денис Монастирський і бюджетного Юрій Арістов.

"Але тепер спікер почав системну кадрову роботу з Кабміном. І до зони його впливу вже увійшов міністр інфраструктури Владислав Криклій. Про це ж "майже у відкриту" кажуть в кулуарах парламенту, оскільки спікер почав обробку нардепів з профільного комітету, щоб ті не чіпали Криклія, незважаючи на зростаюче невдоволення його роботою", — повідомив Шнайдер.

Крім того, повідомляється, що Разумков веде активні переговори з потенційними політичними союзниками і спонсорами. Зокрема, відомо про його успішні переговори з мером Києва Віталієм Кличком, який вже фактично влився у команду спікера.

"Очевидно, що Разумков включив стратегію і готується показувати зуби в серйозній грі, успішно нарощуючи політичну мускулатуру", — додав блогер.

    Реклама на dsnews.ua