• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

"Команда з Офісу": ексзаступник секретаря РНБО Кривонос повідомив, що його звільнили із ЗСУ

Екс-заступник секретаря РНБО і екс-перший заступник командувача Сил спеціальних операцій Сергій Кривонос звільнений з лав Збройних Сил України

Реклама на dsnews.ua

Про це написав сам Кривонос у Facebook, передає "ДС".

"Звільнений з лав Збройних Сил України… Звільнений без рапорта. Служити державі хотів, але прислуговуватись не буду та не вмію. Тому і звільнили. Кажуть "немає посад". Хоча їх достатньо. Розумію…команда з Офісу Президента", — написав Кривонос.

Кривонос заявив, що його звільнення – це "початок нового етапу боротьби з реаліями того безладу, який існує в армії і державі".

"Наразі мене вже нічого не стримує, з урахуванням того, що супротивники застосовували нечесні і брудні прийоми. На війні дозволені всі прийоми", – додав він.

Нагадаємо, у грудні 2020 року президент Володимир Зеленський заявив, що в разі нападу РФ на Україну з боку окупованого нею Криму "буде велика війна" і будуть мобілізовані і чоловіки, і жінки.

У відповідь на це Кривонос зазначив, що мобілізація і жінок і чоловіків у разі нападу Росії не матиме сенсу, оскільки для бою потрібно мати військовий вишкіл, а велика кількість громадян України не знають, як воювати. Тому вони не зможуть ефективно протистояти ворогу.

Після цього, 29 грудня Володимир Зеленський звільнив Сергія Кривоноса з посади заступника секретаря РНБО. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua