• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

Командувач Сухопутних військ ЗСУ відвідав Бахмутський напрямок

Командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський відвідав військові частини та підрозділи, які тримають оборону на Бахмутському напрямку

Олександр Сирський
Олександр Сирський
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Сухопутних військ у Telegram, передає "ДС". 

"Ворог намагається прорвати нашу оборону в районі Часового Яру та вдається до локальних дій малими штурмовими групами під прикриттям дронів та артилерії. Широко застосовує дрони-камікадзе та використовує засоби радіоелектронної боротьби. Ситуація напружена, вимагає постійного контролю за обстановкою та оперативного прийняття рішень безпосередньо на місцях", — сказано у повідомленні.

Повідомляється, що Сирський заслухав командирів бригад щодо актуальної обстановки, провів оцінку ефективності вогневого ураження та розглянув нові способи підвищення вогневих спроможностей наших військ.

Також з командирами частин та підрозділів він обговорив імовірну тактику дій противника та варіанти подальшого розвитку бойових дій.

Після цього вони разом спланували сценарії відсічі окупантам та недопущення просування ворога вперед.

За результатами роботи на Бахмутському напрямку Сирський прийняв низку рішень: "Зокрема, щодо зосередження основних зусиль на загрозливих напрямках та застосування маневру вогневими засобами".

Як повідомляла "ДС", 4 лютого президент Володимир Зеленський відвідав позиції Сил оборони України в Роботиному Запорізької області.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua