• USD 38.4
  • EUR 41.6
  • GBP 48.7
Спецпроєкти

Комітет виборців України звинуватив Зеленського в роботі за стандартами Януковича

Реклама на dsnews.ua

Нинішня влада займається агітацією державним коштом і використовує адміністративний ресурс, що є стандартом періоду втікача Віктора Януковича

Про це заявив голова Комітету виборців України Олексій Кошель, інформує "ДС".

"Учора Президент В.Зеленський дуже емоційно відреагував на критику Комітету виборців України щодо використання ним та членом уряду адміністративного ресурсу та агітації за бюджетні кошти. Дослівно: "Я не знаю, до чого тут символіка до мосту, який не робили… Хай "Комітет" побудує цей міст замість мене…". Хочемо нагадати В.Зеленському, що будівництво мостів не відноситься до компетенції громадських організацій. Точно так само, як не відноситься і до повноважень Президента України, чітко визначених ст. 106 Конституції України", — написав Кошель на своїй сторінці в Facebook.

Голова Комітету виборців підкреслив, що "агітація за державний кошт та використання адміністративного ресурсу – це стандарти періоду Віктора Януковича".

"Саме тому представникам владної команди не варто шукати шпарини в законодавстві для того, щоб займатися прихованою агітацією, а необхідно зосередитися на виконанні своїх прямих державних обов'язків", — уклав Кошель.

Учора Президент В.Зеленський дуже емоційно відреагував на критику Комітету виборців України щодо використання ним та...

Gepostet von Олексій Кошель am Freitag, 21. August 2020

Як повідомляла "ДС", 20 серпня голова Комітету виборців України Олексій Кошель заявив, що останні службові поїздки в Запоріжжя і Херсон президент України Володимир Зеленський провів для агітації за партію "Слуга народу".

Також Кошель зазначив, що їх агітаційні поїздки здійснюються за бюджетні кошти. За даними Єдиного вебпортал використання публічних коштів, в середньому один регіональний переліт президента коштує платникам податків близько 250 тис. Грн. Плюс — значні кошти на кортежі і охорону.

    Реклама на dsnews.ua