• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Комітет Ради підтримав створення ТСК по "справі вагнерівців"

Реклама на dsnews.ua

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони підтримав створення Тимчасової слідчої комісії ВР з розслідування зриву операції українських спецслужб із затримання бойовиків ПВК "Вагнер"

Про це повідомив член Комітету, народний депутат від "Європейської солідарності" Михайло Забродський, передає "ДС".

Дане рішення було прийнято за результатами розгляду електронної петиції з вимогою створення ТСК.

За його словами, "Розгляд питання був достатньо жвавим і включав в себе як спроби відстоювання суто політичної позиції про відсутність необхідності у додатковому розслідуванні зазначених подій, так і обговорення суто "технічних" питань стосовно процедури роботи ТСК і механізму оприлюднення результатів з урахуванням обмежень на розповсюдження зазначеної інформації".

Забродський зазначив, що "особливої пікантності" і "драйву" надавало обговоренню те, що фігурантами розслідування могли стати керівники провідних спецслужб, співробітники Офісу президента і Офісу генерального прокурора.

"Висновок комітету був майже одностайним і безапеляційним: направити встановленим порядком питання створення ТСК на розгляд Верховної Ради України", — написав нардеп.

Забродський додав, що найближчим часом питання створення ТСК буде розглядатися в парламентському Комітеті з питань регламенту, а потім — винесено на розгляд Верховної Ради.

Нагадаємо, 16 вересня у Верховній Раді був зареєстрований проект постанови про створення Тимчасової слідчої комісії, яка розслідуватиме зрив спецоперації із затримання російських бойовиків ППК "Вагнера".

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія пообіцяв особисто блокувати у Верховній Раді створення Тимчасової слідчої комісії щодо зриву спецоперації із затримання російських бойовиків ПВК "Вагнера".

    Реклама на dsnews.ua