• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Комітет Ради схвалив законопроєкт Зеленського про "народовладдя", — нардеп

Реклама на dsnews.ua

Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади і місцевого самоврядування більшістю голосів схвалив президентський проєкт закону «Про народовладдя (Всеукраїнський референдум)"

Про це йдеться в повідомленні на Telegram-каналі нардепа від "Слуги народу" Олександра Качури, передає "ДС".

"Тільки що комітет з питань організації державної влади і місцевого самоврядування більшістю голосів схвалив законопроект «Про народовладдя»( Всеукраїнський референдум) і відправив документ до зали Верховної Ради для прийняття остаточного рішення", — написав він у месенджері.

Нагадаємо, раніше перший заступник голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук заявив, що до законопроєкту про референдум подана 1 тисячу 222 поправки.

Довідка. 9 червня президент Володимир Зеленський вніс до парламенту законопроєкт "Про народовладдя через всеукраїнський референдум" (№3612), яким пропонується ввести електронні процедури під час організації та проведення всеукраїнського референдуму, в тому числі електронне голосування.

18 червня 2020 року Верховна Рада прийняла законопроєкт у першому читанні.

Нагадаємо, раніше Стефанчук заявляв, що законопроєкт про всеукраїнський референдум прописаний не для внесення змін і доповнень, а виключно на скасування закону або окремих його частин.

У травні 2020 року Дмитро Разумков заявляв, що нардепи готові проголосувати за цей закон після отримання висновків Венеціанської Комісії.

22 липня Венеціанська комісія назвала законопроєкт демократичним, але деякі положення закликала уточнити.

    Реклама на dsnews.ua