• USD 28.3
  • EUR 33.5
  • GBP 37
Спецпроєкти

Комітет виборців закликав "слуг" припинити використовувати ВНЗ у політичних цілях

Реклама на dsnews.ua

Комітет виборців України зернувся до партії "Слуга народу" з закликом поважати незалежність вищих навчальних закладів та не втручатися у їхню діяльність

Про це йдеться у заяві комітету на його сторінці у Fаcebook, передає "ДС".

"За оцінкою КВУ проведення 20 вересня висування кандидатів від політичної партії "Слуга Народу" на території внутрішнього двору головного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка є використанням бренду ВНЗ в політичних цілях, що не відповідає принципам, закладеним у законі "Про освіту", – йдеться у повідомленні.

На думку КВУ, проведення агітаційних заходів на території державних вузів може бути проявом використання адміністративного ресурсу.

"Оскільки державні ВНЗ є залежними від об’ємів бюджетного фінансування та рішень органів влади, їх керівництво фактично може бути змушене йти на співпрацю із провладними політичними партіями, незважаючи на положення чинного законодавства. КВУ закликає політичну партію "Слуга Народу" поважати принципи, закладені в законі "Про освіту" та не втручатися в діяльність ВНЗ і не використовувати репутацію університету в політичних цілях", – наголосили у комітеті.

КВУ закликав «Слугу Народу» припинити використовувати ВНЗ у політичних ціляхКомітет виборців України закликає...

Gepostet von КОМІТЕТ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ am Montag, 21. September 2020

Нагадаємо, 21 вересня студенти Київського національного університету ім. Т. Шевченка вийшли під стіни червоного корпусу, де напередодні відбувся зʼїзд партії "Слуга народу".

У партії запевнили, що агітацією не займалися, а звинувачення в порушенні законодавства назвали безпідставними.

    Реклама на dsnews.ua