• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Комітет ВР підтримав легалізацію медичного канабісу в Україні, — Радуцький

Реклама на dsnews.ua

Комітет Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування за легалізацію канабісу в медичних цілях і має намір розглянути відповідні законопроєкти (№ 4553, 4553-1, 4553-2, 4553-3) на найближчому засіданні

Про це Українським новинам повідомив голова комітету, нардеп від фракції "Слуга народу" Михайло Радуцький, передає "ДС".

"В цілому Комітет із питань здоров'я нації підтримує ідею легалізації канабісу в медичних цілях за умови жорсткого контролю за його використанням. Зараз є низка законодавчих ініціатив щодо легалізації медичного канабісу. На одному з найближчих засідань комітету з питань здоров'я нації ми разом із експертами їх розглянемо", — сказав він.

За словами Радуцького, комітет разом із експертами вийде на один варіант законопроєкту, який врахує всі аспекти цього питання та ініціативи парламентаріїв, і напрацьований законопроєкт буде винесений на голосування Ради.

Він зазначив, що згідно з ініційованим президентом Володимиром Зеленським опитуванням, яке було проведене 25 жовтня 2020 року, в цілому суспільство підтримує використання каннабісу в медцілях.

    Реклама на dsnews.ua