• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Конфлікт на Донбасі — не громадянський: у Папи Римського поставили на місце пропагандистів Росії

Реклама на dsnews.ua

Ватикан констатував, що війна на Донбасі не виникла через громадянський конфлікт в українському регіоні

Про це секретар Ватикану із взаємин з державами Пол Річард Галлахер заявив в ексклюзивному інтерв'ю російському державному виданню ТАСС, передає "ДС".

Так, Галлахер нагадав, що завдяки Папі Римському Франциску Ватикан прийняв конкретні заходи з надання допомоги через гуманітарну програму для України.

За його словами, Ватикан повністю підтримує імплементацію домовленостей про врегулювання на Донбасі.

Він також звернув увагу на те, що Святий Престол не вважає події на сході України "громадянським конфліктом".

"Що стосується ситуації в Україні, Святий Престол підтримує виконання досягнутих домовленостей і діяльність всіх залучених сторін. Святий Престол утримується від публічних звинувачень залучених сторін. Але це не означає, що він приймає тлумачення зацікавленої сторони. Святий Престол також не вважає правильним називати конфлікт на Сході Україна громадянським. Дипломатія Святого Престолу на чолі з Папою, за підтримки місцевих католицьких церков, виступає за мирне озвучування всіх цивільних вимог і пошук рішень шляхом переговорів і з дотриманням прав людини і закону", — сказав Галлахер.

Нагадаємо, в Києві з ініціативи президента Володимира Зеленського з'явиться штаб-квартира міжнародної офісу по боротьбі з дезінформацією та фейками.

    Реклама на dsnews.ua