• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Богдан попередив нардепів про "підставу" з боку Зеленського через конкурс до САП

Колишній керівник Офісу президента Андрій Богдан застеріг народних депутатів від ухвалення проєкту постанови про визначення представників Верховної Ради до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі

Андрій Богдан
Андрій Богдан / УНІАН
Реклама на dsnews.ua

На його думку, відповідне рішення "поставить хрест" на безвізі з Європейським Союзом і фінансовій підтримці України, інформує "ДС".

"Сьогодні Верховна Рада України буде розглядати проєкт 4104 постанови про визначення представників ВРУ до складу комісії з проведення конкурсу до Спеціалізованої Антикорупційної прокуратури. Здавалось б, рутинна процедура, яка і не дуже важлива, але чомусь посли G7 дуже прозоро натякнули, що проведення в комісію таких людей таким списком ставить хрест на безвізовому режимі з Європейським Союзом і на фінансовій підтримці країни. Проголосувавши таку дурню, народні депутати і керівництво Верховної Ради зроблять себе особисто відповідальними за подальшу економічну і політичну кризу", — написав Богдану сьогодні у себе в Facebook.

Він також вчергове особисто звернувся до президента із пропозицією взяти на себе відповідальність.

"В мене пропозиція: якщо це воля президента, як розповідають деякі дуже тупі наближені (блаженні), то, може, Володимир Олександрович приїде в парламент, займе місце президента і звернеться з підтримкою визначених комітетом персоналій? Ну щоб потім не казати, що "я нічого не знав", "мені не сказали". Чи знову вас зроблять крайніми, шановні депутати?" — резюмував Богдан.

Допис Андрія Богдана
Допис Андрія Богдана

Зі списком кандидатів, про яких згадує колишній керівник ОПУ, можна ознайомитися тут.

Зазначимо, що напередодні, 16 вересня, посли країн G7 заявили про необхідність захисту незалежності та доброчесності Національного антикорупційного бюро України, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Вищого антикорупційного суду.

Заява стала реакцією на ухвалення 15 вересня Комітетом з питань правоохоронної діяльності ВР рішення про кандидатів до конкурсної комісії з обрання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Було обрано семеро представників — всі вони не відповідають закону.

Нагадаємо, на засіданні 4 вересня ВР відмовилася прийняти проєкт Постанови про визначення представників ВРУ до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі (№3898), відреагувавши на застереження послів країн G7.

    Реклама на dsnews.ua