• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Кононенко "прикрився" від допиту в НАБУ лікуванням від отруєння ртуттю

Екснардеп Ігор Кононенко заявив, що не зможе прийти на допит у Національне антикорупційне бюро, оскільки "проходить черговий курс відновлення здоров'я після сумнозвісного отруєння ртуттю кілька років тому"

Ігор Кононенко
Ігор Кононенко
Реклама на dsnews.ua

Про це він написав у Facebook, передає "ДС".

За твердженням Кононенка, він дізнався, що НАБУ запрошує його на допит на 11 січня, зі ЗМІ, а "не передбаченим законом способом". І на попередні виклики в НАБУ не ходив із тієї ж причини — тому що "не отримував жодним із передбачених законом способів повістку про виклик як свідка в зазначеному кримінальному провадженні".

"На жаль, я не зможу прибути в НАБУ 11 січня, оскільки проходжу черговий курс відновлення здоров'я після сумнозвісного отруєння ртуттю кілька років тому", — написав екснардеп.

Він запевнив, що хотів би повернутися якомога швидше, але до 11 січня точно не зможе прибути в Україну.

"Я, як народний депутат 8 скликання, а також мої колеги зробили багато для створення незалежних антикорупційних органів. Поважаю роботу, яку виконує НАБУ, і готовий до співпраці зі слідством. Я маю намір якомога швидше укласти з адвокатом договір про надання правової допомоги та передати вам усі необхідні документи", — резюмував Кононенко.

Нагадаємо, Кононенка викликали на допит у Національне антикорупційне бюро у справі про видачу за заниженою вартістю спецдозволу на користування державними надрами в Полтавській області. Зараз ексдепутат перебуває за кордоном.

    Реклама на dsnews.ua