• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Саакашвілі обрав жертву в особі Кононенко

Реклама на dsnews.ua
Екс-глава Одеської ОДА Михайло Саакашвілі обрав жертву на конфлікті з яким буде будувати свою політичну програму

В інтерв'ю НВ він заявив, що в свій час позбавлявся від найближчих друзів. Вчинити точно так само він рекомендував Петру Порошенко, передає "Главком".

«Ігор Кононенко його найближчий друг. І що? Я від таких найближчих людей свого часу позбавлявся. Я з ними міг посидіти, випити склянку води або келих вина, але не треба допускати до управління державою», - підкреслив Саакашвілі.

Нагадаємо, раніше Кононенко передбачав такий розвиток ситуації в коментарях ЗМІ з приводу звинувачень з боку Саакашвілі в тому, що він особисто займається позбавленням Саакашвілі українського громадянства.

"На жаль, мені нічого не відомо про ситуацію з громадянством пана Саакашвілі. Щодо його звинувачень, я впевнений, що вони не перші і не останні. Будуть ще. Він - досвідчений гравець, популіст, давно "їздить" на теми корупції, і зараз активно експлуатувати цю тему заради створення образу "борця з владою". Але, на жаль, він такий же представник команди влади як і я, і інші гравці з оточення Президента, з перших днів він також несе солідарну відповідальність за ситуацію в країні і в Одеській області зокрема», - заявив Кононенко з приводу звинувачень скіс боку Саакашвілі.

Народний депутат Ігор Кононенко, також прокоментував ситуацію з друзями Саакашвілі виданню Главком: «Так, справді, у Михайла є така звичка позбавлятися від друзів і не тільки. Він дуже переживає, що його командна програла на виборах у Грузії і робить багато необдуманих вчинків і заяв. Ми покликали його в Україну як друга, який допоможе, набере політичну вагу і повернеться в рідну Грузію. На жаль, він програв і як людина амбітна вирішив боротися за владу в Україні, ніж в черговий раз довів, що має звичку кидати друзів. Тепер він поповнив ряди популістів і заради ефірів і лайків він буде лізти в конфлікти і коментувати все що тільки можна. Далі буде більше. У нього був шанс щось зробити в Одесі, але крім його особистого піару там провал за всіма можливими напрямами».

27 листопада у Києві екс-глава Одеської ОДА Михайло Саакашвілі анонсував створення партії "Рух нових сил», яка буде боротися за владу в Україні.

"Ми починаємо кардинальна зміна влади в країні. У другу річницю невдалої роботи парламенту ми оголосимо наші вимоги і розпочнемо оновлення політичної еліти з допомогою кадрового резерву», - заявив Саакашвілі.

    Реклама на dsnews.ua