• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Конституція і таланти: Зеленський вручив Білик і Потапу орден і звання (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський вручив державні нагороди, яких були удостоєні громадяни України з нагоди Дня Конституції

Про це йдеться в повідомленні пресслужби глави держави, передає "ДС".

Під час церемонії Володимир Зеленський зазначив, що державна нагорода - це можливість продемонструвати, що Україна небайдужа до своїх талановитих громадянам.

"У всіх людей різне ставлення до державних нагород: хто цього чекає все життя, хтось каже, що це пережиток Радянського Союзу. Для когось, особливо для народних артистів, телеведучих і відомих людей, - це просто нагорода. Мені здається, що перш за все це дуже важливо для держави, адже вона точно знає, кого нагороджує", - підкреслив Зеленський.

За його словами, для держави однаково важливі всі сфери та професії: медіа, медицина, правопорядок, захист, мистецтво і шоу-бізнес. Тому, підкреслив він, держава і надалі буде відзначати талановитих українців, незалежно від статі, віку і сфери їх діяльності.

Так, співак, композитор і продюсер Олексій Потапенко, більш відомий як Потап, якому було присвоєно звання "Заслужений артист України", заявив, що для нього ця нагорода демонструє визнання хіп-хоп-культури з боку держави.

Співачка Ірина Білик, яку нагородили орденом Княгині Ольги III ступеня, назвала цю подію спільним досягненням - її самої та її шанувальників.

"Якщо є сильна держава Україна, то потрібні державні нагороди сильним і талановитим людям. Я дякую за довіру і за любов до моєї творчості всіх, хто мене любить", - сказала артистка.

З діячів культури орденом "За заслуги" I ступеня був нагороджений генеральний директор Київського академічного театру оперети Богдан Струтинський. Режисер і сценарист Наріман Алієв, отримав почесне звання "Заслужений діяч мистецтв України".

Як повідомляла "ДС", президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами України ряд співаків, науковців, військових, діячів культури та інших. Серед них були Ірина Білик і Потап.

    Реклама на dsnews.ua