• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Коріневич розповів про екологічний блок саміту "Кримської платформи"

Захист довкілля в окупованому Криму стане одним з питань, які будуть обговорюватися під час саміту "Кримської платформи"

Антон Кориневич
Антон Кориневич
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Антон Кориневич, передає "ДС" з посиланням на "Радіо Свобода".

"Ми переконані, що питання екології стане важливою частиною порядку денного в рамках діяльності "Кримської платформи". "Кримська платформа" засновується як майданчик, на якому будуть обговорюватися важливі різноманітні питання щодо Криму. Зокрема, звичайно, і питання екології теж", — зазначив він.

Серед факторів, які найбільше впливають на екологію півострова, Кориневич назвав діяльність кримського заводу "Титан" та інших об’єктів хімічної промисловості, інтенсивний забір підземних вод, знищення об’єктів природно-заповідного фонду, зокрема під час видобутку корисних копалин, а також забруднення акваторії Чорного моря, реалізацію масштабних інфраструктурних проєктів.

Як писала "ДС", під час саміту "Кримської платформи" лідерам іноземних держав-учасниць планують представити офіс моніторингу ситуації в окупованому Криму.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua