• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Під час саміту "Кримської платформи" представлять офіс моніторингу: що він буде відстежувати

Під час саміту "Кримської платформи" лідерам іноземних держав-учасниць планують представити офіс моніторингу ситуації в окупованому Криму

Ігор Жовква
Ігор Жовква
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів заступник голови Офісу президента Ігор Жовква в інтерв'ю виданню "Телеграф", передає "ДС".

"За результатами саміту почне працювати повноцінний офіс "Кримської платформи", і в цей же день ті лідери іноземних держав, які приїдуть на саміт, зможуть оцінити його роботу. Офіс "Кримської платформи" в щоденному режимі 24/7 буде моніторити ситуацію в окупованому Криму: з правами людини, з економікою, з екологією, з військовими питаннями", — розповів Жовква.

За його словами, країнам-учасницям саміту запропонують взяти участь в роботі офісу.

"Кожного партнера, який приїде на цей саміт, будемо просити щодо того чи іншого формату залучення — або це експертне залучення, або обмін інформацією, фінансова допомога. Ми хочемо, щоб у кожному уряді або офісі керівника держави була окрема посадова особа, до портфоліо якої входили б питання діяльності "Кримської платформи". Деякі країни нам уже пообіцяли таких представників виділити", — зазначив заступник міністра.

Як писала "ДС", саміт Кримської платформи запланований на 23 серпня. Очікується, що в ньому візьмуть участь представники 30 держав.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua