• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Корнієнко пояснив, чому Разумков не увійшов до політради "Слуги народу"

Глава партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що Дмитро Разумков не увійшов до складу політичної ради політсили у зв'язку з особистою зайнятістю на посаді спікера Верховної Ради

Олександр Корнієнко
Олександр Корнієнко
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Інтерфакс-Україна, передає "ДС".

"Не думаю, що у нього є багато можливостей приділяти увагу партійній роботі. До того ж, він сам неодноразово заявляв, що хотів би зосередитися на роботі над парламентською реформою", — зазначив Корнієнко.

У той же час, за словами лідера фракції і голови політради партії "Слуга народу" Давида Арахамії, бажано, щоб такі посадові особи, як президент, прем'єр-міністр і спікер парламенту залишалися аполітичними.

Однак він підкреслив, що робота в політраді "не потребує багато часу", тому він вважає, що у міністрів, які увійшли до її складу, "не буде проблем з цим".

Зазначимо, сьогодні в Києві проходить з'їзд партії "Слуга народу". У з'їзді бере участь президент Володимир Зеленський. У своїй промові на з'їзді він заявив, що партія " очищається від випадкових людей і засланих козачків".

Як повідомляла "ДС", партія "Слуга народу" оновила склад політради і затвердила нову редакцію статуту. У партії, крім політради, з'явиться Національна рада громад, куди увійдуть голови усіх регіональних організацій.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua