• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Корнієнко прокоментував переписку "слуги" про бажання "звалити з країни"

Глава партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що партія буде розбиратися в ситуації зі скандальним листуванням депутата монобільшості Анни Колісник, яка під час звіту головнокомандувача ЗСУ генерал-полковника Руслана Хомчака у Верховній Раді написала повідомлення: "Потрібно звалювати з цієї країни"

Анна Колісник
Анна Колісник
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав виданню Страна, передає "ДС".

"Офіційної позиції партії, фракції точно з цього приводу поки немає, але я думаю, що найближчим часом ми напрацюємо і повідомимо пресі, колегам. Моя особиста думка: якщо це дійсно вирвано з контексту і вона зможе це довести — то немає нічого кримінального, кожен обговорює свій відпочинок як вважає за потрібне. Я знаю Аню і поки далекий від думки, що вона могла спеціально такі прояви непатріотизму проявляти. Вона досить патріотична людина. Пройшла з нами багато виборів, але потрібно розбиратися, чи дійсно це було. Зрозуміти це з одного скриншоту в Telegram дуже важко. Будемо розбиратися, ми з усіма нашими кейсами розбираємося", — повідомив Корнієнко.

На уточнююче запитання, які будуть санкції, якщо все ж зʼясується, що Колісник писала не про відпочинок, як вона стверджує, а про бажання залишити країну, Корнієнко заявив: "Будемо говорити з фракцією, як фракція це бачить".

Як повідомляла "ДС", раніше лідер партії 5.10 Геннадій Балашов закликав тікати з країни всіх незадоволених українізацією.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua