• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Корнієнко розповів про нереалізовані мрії Зеленського, за які той уже й не думає братися

Ідея з переїздом органів влади з центру Києва так і залишилася нереалізованою мрією, але колись її здійснять інші люди

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко в інтерв'ю виданню "Інтерфакс-Україна", повідомляє "ДС".

"Вона (ідея) залишилася як нереалізована мрія. Я думаю, що згодом, рано чи пізно хтось її здійснить", — сказав Корнієнко.

Він зазначив, що переїзд органів влади із центру до інших районів Києва пов'язаний із багатьма організаційними нюансами, у тому числі із створенням умов для роботи представників державної охорони. За його словами, поки що на переїзд не наважується навіть Київська міська державна адміністрація, попри те, що це давно хотів зробити і київський мер Віталій Кличко, і КМДА переїхати легше — "вони компактніші та могли б бути модерновішими".

Водночас перший віцеспікер вважає, що коли суспільство стане сучаснішим, то мрія про такий переїзд здійсниться.

"Суспільство стане сучаснішим і в якийсь момент це станеться само собою — і політики як представники модернового суспільства зрозуміють, що треба переїхати кудись на Теличку до офісного центру", — вважає Корнієнко.

Нагадаємо, під час виборів президента у 2019 році Володимир Зеленський заявляв, що у разі перемоги на виборах має намір перенести Адміністрацію президента з будівлі на вулиці Банковій у Києві в інше місце. Розглядалися варіанти з конгресно-виставковим центром "Парковий" та Українським будинком. Однак згодом від переїзду відмовилися.

Пізніше, 2021 року Зеленський висунув іншу ідею – перемістити міністерства з Києва до регіонів.

"Президент України ініціював деконцентрацію центральних органів виконавчої влади – переміщення їх з Києва до регіонів (в обласні центри чи центри територіальних громад) – протягом найближчих двох років", – розповів міністр Кабінету міністрів Олег Немчинов на засіданні Координаційної ради з реформування держуправління 31 березня.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua