• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Корнієнко спрогнозував, коли ВРУ розгляне питання про вибори мера Харкова

Верховна Рада може розглянути питання про призначення позачергових виборів мера Харкова наступного пленарного тижня, з 30 березня до 2 квітня

Олександр Корнієнко
Олександр Корнієнко
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Сам проект постанови про оголошення виборів у Харкові буде в середу в комітеті, далі його розглядатимуть у залі… Цього пленарного тижня, може, ні, а ось наступного — точно так", — сказав Корнієнко.

Він додав, що немає необхідності ухвалювати цей проект постанови терміново з точки зору процедури проведення виборів, оскільки "такі вибори, на які він потрапляє, це може бути остання неділя жовтня".

"Потрібно, щоб постанова була проголосована не пізніше, ніж за 60 днів — це остання неділя серпня. Тобто до кінця цієї сесії, до липня, у нас є цей часовий проміжок", — додав Корнієнко.

Він також зазначив, що представники "Слуги народу" спільно з членами фракції "Голос" внесли до парламенту законопроект, який передбачає, щоб у подальшому не було необхідності в спеціальному рішенні місцевої ради про визнання факту смерті мера.

Як писала "ДС", мер Харкова Геннадій Кернес, у якого діагностували COVID-19, помер у німецькій клініці в грудні 2020 роки після тривалого лікування. Зараз Харковом керує секретар міськради Ігор Терехов. Ці обовʼязки він виконуватиме до виборів мера.

Комітет ВРУ з питань організації державної влади і місцевого самоврядування розгляне питання щодо призначення виборів мера Харкова 17 березня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua