• USD 28.6
  • EUR 34.2
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Корнієнко розповів, кому і як заплатять за "опитування Зеленського"

Реклама на dsnews.ua

Опитування в день місцевих виборів проводила компанія "Зе медіа" і оплата за його проведення буде постфактум

Про це заявив лідер партії "Слуга народу", народний депутат Олександр Корнієнко, передає "ДС" з посиланням на "Українську правду".

"Партія "Слуга народу" взяла на себе фінансування опитування, але щоб уникнути звинувачень в агітації, ми свідомо відмовилися від організації цього опитування. Його організовувала стороння компанія, яку ми запросили. Вона називається "Зе медіа". У неї є повна акредитація і спроможності проводити соціологічні дослідження — і один із засновників є соціологом професійним. Ми з цією компанією працюємо не першу передвиборчу кампанію: працювали на парламентській з ними", — сказав він.

За словами Корнієнка, дане опитування не є соціологічним.

"Вони погодилися організувати це опитування — воно не є соціологічним опитуванням, тому тут не має бути якихось особливих вимог, але організувати цю кількість волонтерів-інтервʼюерів, організувати логістику і так далі ця компанія взялася", — пояснив він.

При цьому вартість опитування голова правлячої партії назвати поки не зміг. За словами Корнієнка, однією з важливих умов компанії була відстрочка платежу, оскільки "розрахунки по цьому проєкту відбуваються постфактум".

"Зараз реалістично оцінюють, скільки волонтерів вийшли на місця біля дільниць і за яким графіком — буде певне відшкодування їм. Також є витрати на логістику, на друк анкет і скриньки. Зараз це все обраховується — і незабаром компанія як виконавець виставить партії як замовнику рахунок", — пояснив нардеп.

Корнієнко запевнив, що опитування оплатять не за державні кошти — "це спонсорська допомога наших донорів, яких багато". Він уточнив, що останнім часом донорів в "Слуги народу" було понад 300 — це представники малого та середнього бізнесу.

Нагадаємо, партія "Слуга народу" оприлюднила результат так званого "всеукраїнського опитування", проведеного за вказівкою президента Володимира Зеленського, за підсумками обробки 74% анкет.

"Слуги" запевняють, що українці нібито віддали свої голоси наступним чином:

Довічне увʼязнення за корупцію. За — 82,97%, проти — 13,8%

Вільна економічна зона на Донбасі. За — 46,70%, проти — 46,4%

Зменшення кількості депутатів. За — 89,60%, проти — 7,1%

Легалізація медичного канабісу. За — 64,88%, проти — 29,5%

Реалізація гарантій Будапештського меморандуму. За — 74,12%, проти — 17,2%.

    Реклама на dsnews.ua