• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Корнієнко заявив про переможний результат "Слуги народу" на місцевих виборах

Реклама на dsnews.ua

Будь-які результати місцевих виборів для "Слуги народу" будуть переможними, оскільки у жодній міській владі представників президентської партії наразі немає

Про це заявив голова партії, народний депутат Олександр Корнієнко, інформує "ДС".

"Я вірю в те, що всі наші будуть змагатися. Кандидати від "Слуги народу" будуть боротися. Далі виборець визначить, скільки їх буде", — сказав він в етері ток-шоу "Право на владу".

За словами Корнієнка, діалогу Верховної Ради з представниками місцевого самоврядування після виборів "точно стане більше". Він переконаний, що "більшість рішень та порядку денного" буде формуватися навколо "слуг", яких, на думку політика, "буде чимало".

"Тому що у кожній обласній раді, у кожній міській раді, в обласних центрах, у радах об’єднаних громад, районних радах — там скрізь будуть фракції партії "Слуга народу", і нам буде про що поговорити з регіонами, але вже не тільки по лінії органів виконавчої влади, а ще й по лінії самоврядування", — пояснив Корнієнко. 

Він також додав, що "слуги" обговорюють співпрацю з колегами з інших партій: "Так само в нас є багато цікавих і місцевих проєктів. Щодо національних проєктів, треба буде, мабуть, системно визначатися, чи будемо ми іти в якусь співпрацю з "Європейською солідарністю", з ОПЗЖ, з партією "Голос", з партією "За майбутнє", з нашими колегами по парламенту, з партією "Батьківщина".

За словами Корнієнка, у партії очікують, що кандидати від "Слуги народу" у випадку перемоги на місцевих виборах одразу почнуть "опонувати центральній владі".

"Я казав нашим колегам, які від нас будуть балотуватися в мери, що до 25 жовтня ми з вами колеги, після 25 жовтня ті, хто стануть мерами або депутатами, секретарями міських рад, ви почнете мені, як центральній владі, одразу опонувати", — зауважив нардеп.

Як повідомляла "ДС", на початку вересня син кандидата в мери Кривого Рогу від "Слуги народу" Дмитра Шевчика на пішохідному переході збив дитину. 11-річний хлопчик із серйозними травмами опинився в лікарні.

    Реклама на dsnews.ua