• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

"Коронавірусні" табори та Крим: Резніков дав обіцянку єврокомісарові

Реклама на dsnews.ua

Україна висловила готовність розмістити гуманітарні табори на адмінкордоні з Кримом в зв'язку з поширенням коронавірусу на окупованому півострові

Перспективу розміщення таких таборів обговорювали віцепрем'єр-міністр України — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков та комісар ЄС з питань гуманітарної допомоги та управління кризовими явищами Янез Ленарчич, передає "ДС" з посиланням на повідомлення Мінреінтеграціі.

Якого роду послуги будуть надаватися в цих таборах, і якими вони будуть — у повідомленні не уточнюється.

В ході зустрічі Резніков і Ленарчич обговорили пенсії. Єврокомісар висловив надію, що вони для українських громадян будуть збережені.

"Уряд скасував обов'язковий верифікацію протягом 60 діб, а також робить всі необхідні кроки для того, щоб громадяни могли отримати пенсії максимально комфортно. З 10 листопада, наприклад, відкрито два нових КПВВ в Луганській області. На одному з них — в Щастя, відкритий багатофункціональний сервісний центр, де люди можуть отримати усі адміністративні та соціальні послуги, в тому числі — вирішити питання пенсійного забезпечення та зняти готівку ", — заявив Резніков.

    Реклама на dsnews.ua