• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

"Коронавірусний" Зеленський працюватиме на самоізоляції

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський, незважаючи на зараження коронавірусом, продовжить свою роботу, залишаючись в режимі самоізоляції

Про це йдеться в повідомленні на Telegram-каналі Офісу президента, передає "ДС".

"На жаль, у Президента України Володимира Зеленського позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19. Глава держави відчуває себе добре і буде продовжувати виконувати свої обовʼязки в дистанційному режимі на самоізоляції. У нього завжди будуть потрібні інструменти та обладнання для звʼязку. Керівник Офісу Президента, його заступники та працівники Офісу здають ПЛР-тести на постійній основі. Юлія Ковалів, на щастя, вже отримала негативний тест і береться до роботи у звичайному режимі з дотриманням карантинних обмежень. Ми будемо повідомляти про стан Президента та працівників Офісу", — наголошується в повідомленні.

В Офісі також закликали громадян дотримуватися карантинного режиму: не забувати про маски і соціальну дистанцію.

"Коронавірусна інфекція для кожного з нас може закінчитися по-різному. Влада буде робити все можливе для того, щоб COVID-19 наніс якомога меншої шкоди суспільству і державі", — відзначили в ОПУ.

Нагадаємо, влітку Зеленський хотів заразитися коронавірусом, щоб на власному прикладі продемонструвати людям, "що це не страшно" і таким чином розрядити ситуацію.

    Реклама на dsnews.ua