• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

"Ковідний" фонд — на серіали: у Шмигаля спробували виправдатися

Реклама на dsnews.ua

Гроші з фонду по боротьбі з коронавірусом виділяють на виробництво патріотичних серіалів, аби повернути їх розпорядникам

Про це міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов розповів в інтерв'ю РБК-Україна, передає "ДС".

Так, він заявив, що з ініціативи прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля йде повний аудит ковідного фонду. В уряді вже пояснили, чому гроші пішли на будівництво доріг.

З приводу фільмів, то це кошти, які просто повертаються до розпорядників.

"Що стосується інших витрат, то треба розуміти, звідки ці кошти знімалися. Тобто якщо ми говоримо про патріотичні фільми або спортивні змагання — це кошти, які знімалися з відповідних міністерств. Це не кошти, які забираються від медицини, медицина отримала дуже багато, це кошти, які просто повертаються до розпорядників", — пояснив міністр.

Також Немчінов розповів, що за локдауну буде безробіття, а "одним з мультиплікаторів, який може запустити економіку, було визначено дорожнє будівництво".

Нагадаємо, 28 жовтня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект постанови, що дозволяє використовувати бюджетні кошти на покриття витрат на реалізацію окремих періодів виробництва телевізійних серіалів патріотичного спрямування. Так, Кабмін схвалив проект постанови «Про внесення змін до пункту 9 Порядку використання коштів для здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій і пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS- Co V- 2».

Як писала "ДС", на початку листопада протягом тижня з Фонду боротьби з коронавірусом було виділено понад 1 млрд гривень на відновлення автодоріг державного значення.

Лідер парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко в понеділок, 16 листопада, заявила, що у Верховній Раді має бути створено Тимчасову слідчу комісію (ТСК) щодо використання коштів "Коронавірусного фонду".

    Реклама на dsnews.ua