• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Козак наполягає, що Україна повинна спілкуватися з "ЛДНР", а не включати в переговори США

Заступник глави адміністрації президента Росії Дмитро Козак висловився проти залучення США до переговорів у нормандському форматі

Дмитро Козак
Дмитро Козак
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав на пресконференції 8 квітня, передає "ДС".

За словами Козака, збільшення кількості учасників переговорного процесу тільки ускладнить пошук рішення.

"Чи допоможуть американці врегулювати конфлікт? Ми це навіть у нормандському форматі обговорювали. Тільки треба пам'ятати одне: чим більше учасників переговорів — тим складніше знайти рішення", — сказав він.

Козак також повторив російський наратив про те, що переговори щодо врегулювання на Донбасі Україна повинна вести безпосередньо з бойовиками так званих "ДНР" і "ЛНР".

"Насправді ні нормандський формат, ані Росія, ні Франція, ні Німеччина не потрібні. Потрібні Донбас і Україна. Домовитися про умови мирного співіснування. Чим менше буде посередників, тим краще", — заявив представник Кремля.

Нагадаємо, раніше спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович сказав, що Росія намагається примусити Україну до прямих переговорів із так званими "ДНР" і "ЛНР", використовуючи для цього питання обміну утримуваними особами. Тому, серед іншого, процес обміну затягується.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua