• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Козак оголосив, що Росія відмовляється обговорювати перенесення засідань ТКГ з Мінська

Заступник глави адміністрації президента РФ Дмитро Козак заявив, що Росія не хоче навіть обговорювати питання перенесення переговорів Тристоронньої контактної групи з Мінська

Дмитро Козак
Дмитро Козак
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав під час пресконференції в Москві 8 квітня, передає "ДС".

Нагадаємо, раніше віцепрем'єр — міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков сказав, що українська делегація має намір ініціювати перенесення переговорного майданчика Тристоронньої контактної групи з Мінська в інше місто.

«Ми навіть обговорювати не хочемо ці питання. Ці питання — другорядні, технічні. Переговори в Мінську ніякого відношення до змісту самих переговорів, до тієї проблеми, з якою зіткнулася Україна, не мають. Міняти майданчик? Про це не треба заявляти публічно», — сказав на це Козак.

Він також назвав Мінськ зручним майданчиком із точки зору логістики.

«Майданчик для переговорів не влаштовує? Я давно кажу, давайте по черзі в Москві, Києві, Берліні, Парижі — в нормандському форматі зустрічатися. Теж ні. З точки зору логістики Мінськ — зручний майданчик, Білорусь ніяк не бере участі в переговорах. ОБСЄ знімає готель для переговорів на комерційних умовах», — резюмував він.

Як повідомляла "ДС", раніше прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков говорив, що для заміни переговорного майданчика необхідна згода трьох сторін.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua