• USD 40.6
  • EUR 43.5
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

Кожного дня відчуваємо підтримку киян і Київської влади, — 5 окрема штурмова Київська бригада привітала рідне місто з його Днем (ВІДЕО)

Бійці 5 окремої штурмової Київської бригади привітали киян з Днем міста

Реклама на dsnews.ua

Зворушливе відео з побажаннями миру та словами вдячності киянам за підтримку захисники виклали на сторінці бригади у Facebook, пише "ДС".

"Зі святом, вічна і мудра столице! У ще одну річницю твоєї складної, але завжди героїчної історії бажаємо здійснення мрій про довгоочікуваний мир та теплих зустрічей на твоїй благословенній землі після обов'язкової Перемоги України!" — бажають захисники.

5 бригада була сформована у Києві, а зараз б’ється з ворогом на сході України.

"Наші перші батальйони формувалися тут, на мальовничих дніпровських схилах, щоб боронити столицю України з перших днів повномасштабного вторгнення російських окупантів. Коли ворога було відкинуто, ми вирушили на схід", — йдеться у повідомленні.

Бійці дякують киянам та міській владі Києва за постійну підтримку.

"Кожного дня відчували і відчуваємо моральну і матеріальну підтримку киян і Київської влади. Вже на Донеччині у вересні 2023 року наша бригада отримала почесне найменування Київська. Це говорить про наш нерозривний зв'язок зі столицею та її мешканцями — Київ завжди в наших серцях та думках".

Раніше мер Києва Віталій Кличко повідомляв, що за кошти громади Києва для 5 бригади були придбані 150 дронів Mavic різних типів, 300 fpv-дронів та системи Starlink.

Також повідомлялося, що мер Києва Віталій Кличко привіз на передову бійцям 5 окремої штурмової Київської бригади та іншим військовим підрозділам велику партію FPV-дронів, системи РЕБ та броньовик "Кобра", який придбав його брат Володимир Кличко.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua