• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

КПВВ на Донбасі, можливо, вже ніколи не запрацюють в звичайному режимі, — представник ОРДО в ТКГ

Реклама на dsnews.ua

Контрольні пункти в'їзду-виїзду на Донбасі вже ніколи не запрацюють в стандартному режимі, як це було до весни поточного року

Про це заявив представник ОРДО в Тристоронньої контактній групі Сергій Гармаш в інтерв'ю виданню " ОстроВ ", передає "ДС".

"Це політика, коронавірус — тільки привід. Вони таким чином проводять певну сегрегацію. Вони прибирають зі своїх територій людей, у яких є реєстрація на підконтрольній Україні, і закривають від нас "своїх". Таким чином, створюють умови для віддалення від України і інтеграції з Росією. Адже навіть щоб вступити до вузу, влаштуватися на роботу, налагодити якийсь бізнес — раз дорога в Україну закрита, людям доводиться їхати за всім цим в РФ. Я думаю, що це більшою мірою російська політика. Москва таким чином вирішує проблему з демографією і дефіцитом робочих рук, а на Донбасі — дешева кваліфікована робоча сила. У людей не залишається вибору, як їхати працювати на російські шахти і заводи. " — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, представники ОБСЄ в Тристоронній контактній групі закликали Росію відкрити контрольні пункти в'їзду-виїзду (КПВВ) на Донбасі до кінця тижня.

    Реклама на dsnews.ua