• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Кравчук хоче створити на окупованому Росією Донбасі "чорну економічну діру" до 2050 року

Реклама на dsnews.ua

Україна пропонуватиме створення Вільної економічної зони в рамках реалізації особливого порядку місцевого самоврядування в ОРДЛО

Як заявив глава української делегації в ТКГ, перший президент України Леонід Кравчук, про це йдеться в підготовленому Україною для Тристоронньої контактної групи "Плані спільних кроків", інформує "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Без неї відновити там економіку буде неможливо. І ця Вільна економічна зона, згідно з нашим баченням, повинна діяти десь орієнтовно до 2050 року. Розрахунки показують, що цей час дозволить привести регіон Донбасу в нормальний стан", — сказав Кравчук.

Глава делегації України в ТКГ підкреслив, що пропонований Україною "План спільних кроків" не є заміною того, що вже зроблено за шість років роботи "Нормандського формату" і ТКГ.

"Це документ, який відповідає реаліям і тому, що зроблено, а з його допомогою ми хочемо доповнити або уточнити ті питання, які не знайшли широкого, точного і конкретного втілення в попередніх документах", — пояснив він.

5 листопада цей план української сторони буде направлено координатору ТКГ, спецпредставникові чинного голови ОБСЄ Хайді Грау.

Як повідомляла "ДС", відповідно до соцопитувань 45% українців не підтримують надання статусу вільної економічної зони Донецькій та Луганській областях, тоді як підтримують цю ініціативу 33,5%.

    Реклама на dsnews.ua