• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Кравчук хоче ввести в ТКГ "людину, яка добре знає Донбас"

Реклама на dsnews.ua

Глава делегації України у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив, що серед змін у роботі ТКГ планується введення туди "людей або людини, яка добре знає Донбас, яка жила, працювала на Донбасі"

Про це він розповів в інтерв'ю проєкту «Донбас Реалії», передає "ДС".

«Нам головне — почути тих людей, які живуть на Донбасі. Ми заявляємо скрізь, що це українці, це наша територія. Вона українська. Але для того, щоб установити мир, треба знати не тільки бажання тих "керівників", які сьогодні є на тій частині Донецької та Луганської областей, а головне — людей, які там живуть», — розповів голова української делегації в ТКГ.

Кравчук заявляє, що готовий до переговорів із людьми з тимчасово окупованих територій, але тільки тими, хто представляє громадянське суспільство і не брав участі у війні.

Відповідаючи на питання, з ким конкретно на окупованій частині Донбасу він готовий сідати за стіл переговорів, Кравчук сказав, що насамперед із громадянським суспільством.

«Це люди, які не беруть участі в управлінні, які не брали участі у війні, безпосередньо з гвинтівкою в руках, не катували тих, хто потрапив у полон. Це люди, які працюють у вищих навчальних закладах, у школах, у громадських організаціях — я готовий їх слухати», — уточнив він.

Нагадаємо, Кравчук сказав, що готовий поїхати на окупований Донбас разом з іншим членом ТКГ Вітольдом Фокіним.

    Реклама на dsnews.ua