• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Кравчук надумав завести собі ще одного радника зі зв'язків із "ЛДНР": у чому його завдання

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук озвучив ідею про впровадження посади радника зі зв'язків із представниками ОРДЛО

Леонід Кравчук
Леонід Кравчук / ТАСС
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів «Новинам Донбасу» спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович, передає "ДС".

Ідею впровадити такого радника з консультацій із представниками ОРДЛО з російської сторони Леонід Кравчук озвучив на засіданні ТКГ 31 березня.

«У Леоніда Макаровича народилася думка, що він може ввести собі до тих радників, які є, ще радника з консультацій із представниками ОРДЛО з того боку, з російського, тому що це передбачає Комплекс заходів по виконанню Мінських угод, схвалений Радою безпеки ООН. Це питання не консультативне, тобто ми не потребуємо рішення російської сторони або колективного рішення делегації в ТКГ, це в порядку інформування», — сказав Арестович.

Він пояснив логіку такого рішення: оскільки від представників ОРДЛО виходить багато різних ініціатив і надходять об'ємні документи, спеціальний радник міг би оцінювати ці ініціативи і давати Кравчуку як главі української делегації дуже короткий «витяг» з інформації, що надходить. У зв'язку з цим Арестович нагадав, що згідно з Комплексом заходів щодо Мінським угодами, сторони повинні проводити консультації з питань місцевих виборів і органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо, Росія не погодилася припинити вогонь на Донбасі з 1 квітня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua