• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Кравчук нагадав про одностороннє відкриття Україною двох КПВВ на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

Україна відкриє нові контрольні пункти в'їзду-виїзду "Щастя" та "Золоте" на лінії розмежування на Донбасі вранці 10 листопада, незважаючи на відсутність симетричних кроків з боку російських окупаційних військ

Про це йдеться в заяві глави української делегації у Тристоронній контактній групі Леоніда Кравчука, що розміщено на Telegram-каналі ТКГ, передає "ДС".

За словами Кравчука, завтра вранці відкриються КПВВ "Щастя" і "Золоте", а також новий ЦНАП і відділення "Ощадбанку" в місті Щастя. Пропуск через КПВВ буде проводитися щодня з 8:00 до 18:00.

При перетині КПВВ необхідно обов'язково бути в захисній масці. Після переходу на підконтрольну Україні територію громадянам потрібно проходити обов'язкову самоізоляцію або зробити тест на коронавірус.

"З подивом спостерігаємо разючу невідповідність заяв і запевнень російської сторони про необхідність турботи про потреби мирних жителів по обидва боки лінії розмежування і її дій, спрямованих на прямий зрив її прямих обіцянок, наданих керівництву ОБСЄ та українській делегації", — зазначив Кравчук.

Нагадаємо, Україна заявила, що 10 листопада відкриває все КПВВ : в Донецькій області повинні були відкрити КПВВ "Гнутове", "Новотроїцьке", "Мар'їнка", "Майорське"; на Луганщині — "Станиця Луганська", "Щастя" і "Золоте". Однак "ЛНР" сказала, що не відкриватиме зі свого боку нові КПВВ "Щастя" і "Золоте" 10 листопада. У свою чергу, "ДНР" сказала, що буде як і раніше відкривати "Оленівку" два дні на тиждень, а інші КПВВ залишить закритими.

    Реклама на dsnews.ua