• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Кравчук наслухався Путіна і "відчув", що той хоче миру на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

Представник України в Тристоронньої контактній групі, перший президент України Леонід Кравчук вважає, що керівництво країни-агресора Росії нібито хоче миру на Донбасі, а війна їм "набридла"

Таку заяву Кравчук зробив в інтерв'ю "Сегодня", інформує "ДС".

"Я уважно слухаю всіх росіян: президента, міністра закордонних справ, Козака, Гризлова. Я відчуваю, що вони хочуть, щоб на Донбасі був мир. Я відчуваю це. Я не гарантую, що я вже все зрозумів до деталей, заглянув, вибачте, в душу кожного з них. Але, думаю, Росії також набридла війна, російські матері, сини яких гинуть на Донбасі, плачуть такими ж гіркими сльозами, як і українські ", — заявив Кравчук.

Тому, вважає представник України в ТКГ, "війні не може бути продовження" і "її треба закінчувати миром".

"Я переконаний, що вони вже не будуть чіплятися за ці питання, про які ви говорите (особливий статус Донбасу," — ДС "). Якщо раптом ми відчуємо, а я допускаю таке, що вони не хочуть ніяких поступок, ми показуємо, що ми готові, а вони кажуть "ні"... Ну що ж, тоді, принаймні я, мені вистачить мужності, сили і волі сказати: ми робили все, що могли, виходячи з української законодавчої бази, Конституції, міжнародного права, але нас не почули, тому я бачу, що Мінський процес не має перспективи. Ми починаємо шукати інші можливості", — сказав Кравчук.

Нагадаємо, 26 липня було видано наказ командувача Об'єднаних сил про дотримання повного і всеосяжного режиму припинення вогню на Донбасі. З півночі 27 липня на Донбасі почав діяти режим повного і всеосяжного припинення вогню, про який домовилися на засіданні Тристоронньої контактної групи. Втім, як стало відомо згодом, проросійські бойовики порушили режим тиші вже через 20 хвилин після його впровадження.

    Реклама на dsnews.ua