• USD 28.3
  • EUR 33.3
  • GBP 36.7
Спецпроєкти

Кравчук не виключив референдуму про статус Донбасу

Реклама на dsnews.ua

Представник України в Тристоронній контактній групі, перший президент Леонід Кравчук не виключив проведення всеукраїнського референдуму з питання надання Донбасу особливого статусу

Про це Кравчук заявив в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Є ухвалений закон про референдум, і ми повинні керуватися цим законом… Але це вимагає широкого обговорення. Якщо ми почнемо просуватися в цих питаннях і добʼємося миру на Донбасі, тобто спочатку виконаємо рішення про всеосяжне припинення вогню на Донбасі. Якщо ми далі робитимемо ці кроки і побачимо, що мир можливий і почне діяти на всій території теперішнього конфлікту, то наступні питання — практичного вирішення: економічні, соціальні, духовні тощо. То я вже не бачу такої гострої потреби в референдумі", — заявив Кравчук.

За його словами, якщо не вдасться досягти і ситуація на Донбасі весь час буде заходити в глухий кут, "тоді ми мусимо вдаватися до іншого вирішення — шукати інші формати, можливо, використовувати механізм референдуму, все можливо".

Як повідомляла "ДС", раніше перший віцеспікер Верховної Ради Руслан Стефанчук допустив можливість винесення на всеукраїнський референдум закону про особливий статус Донбасу.

    Реклама на dsnews.ua