• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Кравчук про виключення Фокіна: Я не знаю, чи потрібно шукати заміну

Реклама на dsnews.ua

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив, що питання заміни звільненого Вітольда Фокіна поки не обговорювалося

Про це він розповів ТСН, передає "ДС".

«Я не знаю, чи потрібно знову шукати заміну. Головне завдання, яке було поставлене перед Вітольдом Павловичем, це встановити інформаційні та інші контакти, або, як це ще називають, дискусії на рівні громадянського суспільства або поки на рівні політикуму, на рівні людей, які вийшли з окупованих територій Донбасу ... шукати, як краще вирішити основне питання — миру. Поки нам це не вдалося», — сказав Кравчук.

Кравчук підкреслив, що призначення Фокіна проходило без його участі.

«Я братиму активну участь і пропонуватиму, всебічно аналізуватиму. Будемо шукати, якщо потрібно. А може, будемо поки так працювати. Питання поки не поставлено на порядок денний», — резюмував Кравчук.

Нагадаємо, 30 вересня президент Володимир Зеленський звільнив Вітольда Фокіна з посади першого заступника глави української делегації в ТКГ. Приводом послужило висловлювання Фокіна про те, що він не бачить доказів війни між Україною і Росією на Донбасі.

    Реклама на dsnews.ua